Loading...



ZAPRASZAMY NA
 XVIII TORUŃSKI TOP-CROSS MARATON
im. Jurka Stawskiego
50 Maraton Pawła Szweca (z Torunia)
 
Start: 27.07.2019 r. – sobota, godz. 900
Miejsce zawodów:  Hala sportowa Arena Toruń   ul. Bema, trasa -pobliski lasek
· 32 okrążenia na trasie TOP-CROSS – 42.195 km
· Każdy zawodnik, który przebiegnie chociaż jedno okrążenie otrzyma tradycyjnie okolicznościowy medal maratoński na którym będzie miejsce umieszczone imię i nazwisko  uczestnika z przebiegniętym dystansem oraz czasem.
· Przy odbiorze numeru startowego każdy uczestnik otrzyma w pakiecie startowym regulamin biegu, rozpiskę kilometrów z oznakowaniem poszczególnych okrążeń, pamiątkowy numer startowy, piwo, napój –woda mineralna i napój izotoniczny, oraz gadżety
· Wpisowe do uczestnictwa w maratonie wynosi 80 złotych, uczestnicy do 18 roku życia oraz dzieci: 40 złotych. Opłata będzie przy odbiorze numeru startowego w biurze zawodów.
· Trofea sportowe i nagrody dla zwycięzców i zawodników, którzy zajęli miejsca od 1 do 10.
· Po zakończonym biegu, każdy zawodnik otrzyma posiłek regeneracyjny- przygotowany przez Alinę Spychalską
· Zawodników nie obowiązuje limit czasu.
· Mile widziani debiutanci
· Swoje uczestnictwo zapowiedział Ryszard Kałaczyński z Wituni. „Polski Król” Maratonów, który ma na swoim koncie najwięcej przebiegniętych - 687 maratonów. Jest rekordzistą świata, oraz rekordzistą Guinnessa, gdyż przebiegł przez cały rok (366 dni) 366 maratonów, w swojej miejscowości Witunia k. Więcborka
· W pierwszej kolejności sklasyfikowani zostaną zawodnicy, którzy ukończą maraton (42.195km.) – dalsza klasyfikacja według przebiegniętego dystansu
· Pomiar czasu i liczenie okrążeń odbywać się będzie pod nadzorem Piotra Spychalskiego, który odpowiedzialny będzie za obsadę sędziowską.
· Na trasie będą 32 punkty odżywcze (tyle ile okrążeń); napoje, słodycze, owoce, schłodzone arbuzy, napoje izotoniczne, itp.
· Podczas maratonu na trasie będzie grill+napoje przygotowany przez team Szweców z maratończykiem Andrzejem i jego żonę Małgorzatę.
· Zapisy i odbiór numerów startowych odbywać się będą w Hali Sportowo-Widowiskowej od Piątku 26.07 2019 godz.17.00 do 8.30- rano w sobotę. Adres- Hala Widowiskowo-Sportowa ul. Bema 73-89    –   (boczna sala treningowa od strony lasku , w którym odbędzie się maraton).
· Organizator informuje, że w wyznaczonym terminie tj. 27 lipca 2019r. odbędzie się oficjalnie XVIII Top-Cross Maraton. Natomiast dla zawodników którzy wyrażając chęć uczestnictwa i z różnych przyczyn( np. udział w innym biegu) nie mogą pobiec; drugi maraton odbędzie się tydzień później tj. w  sobotę 3 sierpnia o godz. 9.00. Odbiór numerów i pakietów startowych odbędzie się 1 godzinę przed startem na parkingu przy Hali Widowiskowo-Sportowej ul. Bema 79-89 za boczną salą.
· Istnieje możliwość bezpłatnego noclegu w Hali Widowiskowo-Sportowej - osoby zainteresowane muszą posiadać własny materac i śpiwór
· Organizator zapewnia możliwość odbioru zawodników z dworca PKP, PKS,  którzy przybędą na maraton w nocy z piątku na sobotę.
ZAPISY:
- piątek     od 17 00 do 8 30 –  sobota rano
- sobota do godziny 8.30
 SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE I ZAPISY: www.maratonypolskie.pl e mail: topcross@wp.pl
 Organizator: Tadeusz Spychalski TKKF Toruń - tel. kom. 664-478-851





 
 












XVII TOP-CROSS MARATON IM. JURKA STAWSKIEGO 28.07.2018 / 4.08.2018   42.195 KM 
 
   
  30 LAT MARATONÓW TADEUSZA SPYCHALSKIEGO  
               
LP IMIĘ I NAZWISKO KLUB/MIASTO UR DYSTANS CZAS PŁEĆ TERMIN
1 Maciej Tomaszewski UMK i Przyjaciele 1998 42.195 Km 03:06:30 M1 28 LIPCA
2 Michał Panek Toruń 1992 42.195 Km 03:10:38 M2 28 LIPCA
3 Anna Arseniuk TS Opatrunki Toruń 1981 42.195 Km 03:14:39 K1 28 LIPCA
4 Arkadiusz Radtke Nowiny 1969 42.195 Km 03:35:30 M3 28 LIPCA
5 Maciej Jędrachowicz  AWF Poznań 1988 42.195 Km 03:35:51 M4 28 LIPCA
6 Grzegorz Reluga Warszawa 1971 42.195 Km 03:48:38 M5 28 LIPCA
7 Robert Radtke Nowiny 1969 42.195 Km 03:51:32 M6 28 LIPCA
8 Roman Oskierko Lubsko 1961 42.195 Km 04:04:09 M7 28 LIPCA
9 Mirosław Kamiński Grudziądz 1963 42.195 Km 04:07:03 M8 28 LIPCA
10 Elżbieta Stawarska Toruń 1977 42.195 Km 04:07:16 K2 28 LIPCA
11 Jarosław Nowak SPC Toruń 1968 42.195 Km 04:15:22 M9  4 SIERPNIA
12 Dorota Kryszak AKPB Marmel Toruń 1982 42.195 Km 04:20:48 K3 28 LIPCA
13 Adrian Dominiak Złotoria 1987 42.195 Km 04:22:29 M10 28 LIPCA
14 Artur Pszenniak Toruń 1989 42.195 Km 04:31:31 M11 28 LIPCA
15 Piotr Samborski Toruń 1986 42.195 Km 04:35:20 M12 28 LIPCA
16 Krzysztof Lipiński SPC Toruń 1979 42.195 Km 04:36:18 M13 28 LIPCA
17 Anna Kaczorowska Parkrun Toruń 1981 42.195 Km 04:36:46 K4 28 LIPCA
18 Alina Podbielska UMK Toruń 1969 42.195 Km 04:37:30 K5 28 LIPCA
19 Robert Socha Bielsko-Biała 1976 42.195 Km 04:42:15 M14 28 LIPCA
20 Paweł Kowalski Kowale Team  1977 42.195 Km 04:46:30 M15 28 LIPCA
21 Wacław Czuchwicki Jaswiniowiec Rajewo Zbąszyn 1958 42.195 Km 04:49:30 M16  4 SIERPNIA
22 Rafał Słodownik  BFM 1973 42.195 Km 04:51:19 M17 28 LIPCA
23 Dariusz Slotała Zakrzewo 1962 42.195 Km 04:52:58 M18 28 LIPCA
24 Jacek Kumidaj Niesułków 1961 42.195 Km 04:53:15 M19 28 LIPCA
25 Teresa Włodarczyk SPC Toruń   42.195 Km 04:54:55 K6  4 SIERPNIA
26 Dariusz Mańkowski Jastrowie 1966 42.195 Km 04:56:11 M20 28 LIPCA
27 Krzysztof Walichniewicz Inowrocław 1960 42.195 Km 04:59:55 M21 28 LIPCA
28 Edmund Jastrzembski Toruń 1972 42.195 Km 05:04:33 M22 28 LIPCA
29 Artur Wopejko TBKM Wilk Solec Kujawski 1976 42.195 Km 05:05:07 M23 28 LIPCA
30 Marcin Szkudlarek  Piekuś 1989 42.195 Km 05:12:22 M24 28 LIPCA
31 Aleksandra Kot Parkrun Toruń 1983 42.195 Km 05:31:37 K7 28 LIPCA
32 Andrzej Defert Toruń 1959 42.195 Km 05:32:40 M25 28 LIPCA
33 Andrzej Klimczewski Forever Young Łódź 1962 42.195 Km 05:37:30 M26 28 LIPCA
34 Robert Piwoński P.K.B. Kaszorek 1977 42.195 Km 05:40:10 M27 28 LIPCA
35 Ada Dębowska Końskie 1991 42.195 Km 05:49:01 K8 28 LIPCA
36 Jolanta Gołaszewska  AKPB Marmel Toruń 1970 42.195 Km 05:51:55 K9 28 LIPCA
37 Dominik Drygalski Bydgoszcz 1963 42.195 Km 06:09:56 M28 28 LIPCA
38 Wojciech Pasek Końskie 1959 42.195 Km 06:45:30 M29 28 LIPCA
39 Joanna Oberlian-Maroń AKPB Marmel Toruń 1977 35.669 Km 03:24:57 K 28 LIPCA
40 Rafał Lewandowski Toruń 1981 33.058,60 Km 03:12:57 M 28 LIPCA
41 Marek Zieliński Toruń 1987 31.753,40 Km 03:00:50 4 SIERPNIA
42 Jakub Janiszewski Parkrun Toruń 1971 31.753,40 Km 03:56:40 M 28 LIPCA
43 Marcin Giermaziński Piekuś 1990 30.448,20 Km 03:15:45 M 28 LIPCA
44 Maria Moczadło SPC Toruń 1973 30.448,20 Km 04:04:40 4 SIERPNIA
45 Piotr Gawryszewski Toruń 1973 27.837,80 Km 03:12:12 M 28 LIPCA
46 Małgorzata Reluga Warszawa 1968 25.227,40 Km 03:03:29 K 28 LIPCA
47 Jan Gruszecki SM Kopernik 1939 25.227,40 Km 03:10:36 M 28 LIPCA
48 Michał Witkowski Tornado Accedit Toruń  1974 23.922,20 Km 01:56:21 M 28 LIPCA
49 Piotr Mika Łowicz 1988 23.922,20 Km 03:21:10 M 28 LIPCA
50 Ewa Chwiałkowska Toruń 1963 23.922,20 Km 02:59:09 K 28 LIPCA
51 Wiesław Chwiałkowski Toruń 1959 23.922,20 Km 02:59:09 M 28 LIPCA
52 Adam Bielec  WKB Maratończyk Włocławek 1989 22.617 Km 01:47:19 M 28 LIPCA
53 Marek Murawski KM UMK Toruń 1984 22.617 Km 01:51:30 M 28 LIPCA
54 Arkadiusz Sikut Podgórz Toruń  1974 22.617 Km 01:52:03 M 28 LIPCA
55 Marcin Kwiatkowski Toruń 1976 22.617 Km 01:57:20 M 28 LIPCA
56 Piotr Marciniak Toruń 1986 22.617 Km 02:17:53 M 28 LIPCA
57 Marek Karaś Podgórz Toruń  1961 22.617 Km 02:18:33 M 28 LIPCA
58 Marek Łasak Pędzewo 1953 22.617 Km 02:29:10 M 28 LIPCA
59 Maciej Malinowski ŻONA Toruń 1976 21.311,60 Km 01:45:01 4 SIERPNIA
60 Maciej Malinowski ŻONA Toruń 1976 21.311,60 Km 01:53:13 M 28 LIPCA
61 Zofia Adamska Złotniki 1989 21.311,60 Km 01:59:06 K 28 LIPCA
62 Michał Buczel Toruń 1980 21.311,60 Km 02:14:10 M 28 LIPCA
63 Adam Czuba Toruń 1975 21.311,60 Km 02:15:29 M 28 LIPCA
64 Dariusz Ostrowski Accedit Toruń 1981 21.311,60 Km 02:16:16 M 28 LIPCA
65 Andrzej Muszkowski Bydgoszcz 1963 21.311,60 Km 02:17:32 M 28 LIPCA
66 Jakub Kucharski Gruszczyn 1979 21.311,60 Km 02:25:15 M 28 LIPCA
67 Michał Wieleński AKPB Marmel Toruń 1981 21.311,60 Km 02:30:58 M 28 LIPCA
68 Żaneta Błasińska SPC Toruń 1972 21.311,60 Km 02:31:37 4 SIERPNIA
69 Krzysztof Pruszyński Świecie 1968 21.311,60 Km 02:35:25 4 SIERPNIA
70 Ewelina Centkowska SPC Toruń 1972 21.311.60 Km 02:39:52 4 SIERPNIA
71 Karolina Czarnecka  Toruń 1982 21.311,60 Km 02:41:02 K 28 LIPCA
72 Małgorzata Dobrzyńska SPC Toruń 1963 21.311,60 Km 02:50:11 4 SIERPNIA
73 Róża Reida Toruń 2001 21.311,60 Km 03:07:01 K 28 LIPCA
74 Monika Żołnowska Toruń 1984 21.311,60 Km 03:09:22 K 28 LIPCA
75 Ewa Niesporek SPC Toruń 1973 21.311,60 Km 03:18:45 4 SIERPNIA
76 Marcin Rygielski Top Cross Toruń 1973 20.006,60 Km 02:09:09 M 28 LIPCA
77 Małgorzata Kwiatkowska  Toruń 1976 20.006,60 Km 02:40:00 K 28 LIPCA
78 Hanna Kumidaj Niesułków 2001 14.785,80 Km 01:59:00 K 28 LIPCA
79 Jerzy Moński Parkrun Toruń 1962 13.480,60 Km 01:25:04 M 28 LIPCA
80 Krzysztof Strembski Przeczno 1981 10.870,20 Km 01:19:40 M 28 LIPCA
81 Aleksandra Zielińska Łążyn 2001 10.870,20 Km 01:19:42 K 28 LIPCA
82 Rafał Olejnik Ostrów Wielkopolski 1968 9.565 Km 00:52:11 M 28 LIPCA
83 Katarzyna Wieleńska AKPB Marmel Toruń 1984 6.954,60 Km 00:53:30 K 28 LIPCA
84 Patrycja Lubocka Toruń 2001 6.954,60 Km 01:16:07 K 28 LIPCA
85 Tadeusz Spychalski Top Cross Toruń 1960 6.954,60 Km 01:30:15 M 28 LIPCA
86 Wiktoria Blachowska Toruń 2011 6.694,40 Km 03:03:15 K 28 LIPCA
87 Patrycja Blachowska Toruń 2014 6.694,40 Km 03:03:15 K 28 LIPCA
88 Mariusz Murawski Toruń 1976 4.344,20 Km 00:28:15 M 28 LIPCA
89 Martyna Mądry  Kowalewo Pomorskie 2003 3.039 Km 00:17:22 K 28 LIPCA
90 Anna Blachowska Toruń 1999 3.039 Km 00:19:25 K 28 LIPCA
91 Franciszek Lewandowski Toruń 2016 3.039 Km 01:13:13 M 28 LIPCA
               

Top Cross w Rekreacyjnych biegach przełajowych
 im. Mariana Piotrkowskiego  6666m
4.04.2018r. Edycja 4(229)

Msc Imię i Nazwisko Rok Klub/Miasto Czas Punkty
1 Maciej Tomaszewski 1988 KM UMK i Przyjaciele 00:23:42 67+10=77
2 Leszek Marcinkiewicz 1983 Aleksandrów Kujawski 00:23:49 66+8=74
3 Przemek Szpeciński 1995 Dąbrowski Team 00:24:08 65+6=71
4 Mirosław Lewandowski 1978 Toruń 00:24:42 64+5=69
5 Michał Panek 1992 Toruń 00:25:24 63+4=67
6 Mikołaj Zięba 1997 MKL Toruń 00:25:31 62+3=65
7 Bartek Mechliński 1979 Biegowe Wtorki 2 Decathlon Toruń 00:26:10 61+2=63
8 Robert Kmieciak 1981 TS Opatrunki Toruń 00:26:39 60+1=61
9 Andrzej Gaik 1970 Podgórz Toruń 00:26:56 59+1=60
10 Arkadiusz Rumiński 1991 Nadaktywni Toruń 00:26:58 58+1=59
11 Piotr Kasprzyk 1969 Aniro Run Team 00:27:33 57
12 Krzysztof Gregrowski 1982 Podgórz Toruń 00:27:57 56
13 Marek Murawski 1984 KM UMK Toruń 00:28:19 55
14 Jacek Szulc 1965 TKKF Chełmno 00:28:22 54
15 Sebastian Chojnacki 1977 Toruń 00:28:49 53
16 Piotr Rudera 1986 KM UMK Toruń 00:29:05 52
17 Jerzy Nowakowski 1977 Aniro Run Team 00:29:08 51
18 Marek Zieliński 1987 Przeczno 00:29:10 50
19 Jarosław Jabłoński 1975 Ciechocinek 00:29:14 49
20 Tomasz Łęga  1978 BBL Toruń 00:29:20 48
21 Rafał Lewandowski 1981 Toruń 00:29:41 47
22 Krzysztof Górski 1964 T.S. Opatrunki Toruń 00:29:56 46
23 Marlena Lewandowska 1973 KM Truchcik Łubianka 00:31:01 45
24 Agnieszka Marcinkiewicz 1988 Łódź 00:31:23 44
25 Marek Karaś 1961 Podgórz Toruń 00:31:42 43
26 Piotr Chyła 1961 Toruń 00:31:52 42
27 Jarosław Nowak 1968 SPC 00:32:10 41
28 Mariusz Ziółkowski 1972 Toruń 00:32:15 40
29 Jerzy Łoński 1962 Toruń 00:32:23 39
30 Paweł Grefkowicz 1974 Aniro Run Team 00:32:31 38
31 Jarosław Kruczkowski 1969 Powiat Aleksandrowski 00:32:43 37
32 Przemysław Ciski 1984 Toruń 00:32:53 36
33 Jacek Podlaszewski 1970 SPC 00:32:56 35
34 Andrzej Kalisz 1964 MHK Biega Chełmża 00:33:14 34
35 Jarek Żyłkowski 1984 Toruń 00:33:31 33
36 Sławomir Orłowski 1957 Park Run Toruń 00:33:54 32
37 Iwona Balewska 1973 Toruń 00:34:16 31
38 Rafał Olszewski 1981 TG Sokół Gniewkowo 00:34:17 30
39 Jan Marcinkiewicz 1956 Aleksandrów Kujawski 00:34:21 29
40 Michał Buczel 1980 Toruń 00:34:29 28
41 Remigiusz Rasmus 1984 Toruń 00:34:37 27
42 Alina Podbielska 1969 TKKF Rekreacja Toruń/ KM UMK 00:34:42 26
43 Elżbieta Stawarska 1977 AKPB Marmel 00.35:00 25
44 Janusz Jakubowski 1955 Toruń 00:35:32 24
45 Ryszard Dembkowski 1953 Old Snake 00:35:42 23
46 Joanna Grabowska 1975 SPC / KM UMK 00:35:44 22
47 Marcin Rygielski 1973 #DW43 00:36:04 21
48 Wojciech Wiśniewski 1961 SPC Toruń 00:36:16 20
49 Piotr Gralla 1963 Rekreacja Toruń 00:36:52 19
50 Ola Witczak 1977 GKS Fabianki 00:37:12 18
51 Adam Milo 1972 Toruń 00:37:19 17
52 Mariusz Kosiński 1981 Toruń 00:37:56 16
53 Marek Łasak 1953 Pędzewo 00:38:18 15
54 Daria Ciska 1987 Toruń 00:38:28 14
55 Ewa Olszewska 1979 TG Sokół Gniewkowo 00:39:31 13
56 Sławomir Walterski 1983 Toruń 00:41:20 12
57 Rajmund Czechowski 1943 Wędrówki rodzinne  Z PTTK 00:42:05 11
58 Małgorzata Bednarczuk 1982 Toruń 00:42:43 10
59 Dariusz Majchrzak 1962 KM UMK Toruń 00:42:57 9
60 Krystyna Ludwik 1966 SPC Łysomice 00:43:23 8
61 Jan Gruszecki 1939 SM Kopernik 00:46:34 7
62 Andrzej Szwec 1956 Toruń 00:53:24 6
63 Robert Piwoński 1975 KM UMK Toruń B.I. 5
64 Tadeusz Spychalski 1960 Top Cross Toruń B.I. 5
65 Katarzyna Świeczkowska 1996 Kalenji by Decathlon Toruń B.I. 5
66 Paweł Jakubowski 1984 AKPB Marmel B.I. 5
67 Damian Kaczmarek 1975 Toruń B.I. 5
68 Krzysztof Kałaska 1979 Chełmża B.I. 5
           
           
Do lat 6 dziewczęta 300m.
1 Izabela Jabłońska  2013 Ciechocinek  00:01:13 7
2 Julia Olszewska  2016 TG Sokół Gniewkowo 00:02:40 6
3 Patrycja Blachowska 2014 Top Cross Toruń B.I. 5
4          
           
           
Do lat 6 chłopcy 300m.
1 Marceli Rygielski 2013 Top Cross Toruń 00:01:26 8
2 Jerzy Foremski 2015 Brzozówka 00:01:32 7
3 Franciszek Lewandowski 2014 Toruń 00:02:03 6
           
           
7-10 lat dziewczęta 1442m.
1 Jolanta Jabłońska 2010 Ciechocinek 00:08:30 8
2 Barbara Lewandowska     00:08:30 7
3 Julia Kmieciak 2011 Przedszkole Miejskie nr  00:09:48 6
4 Wiktoria Blachowska 2011 Top Cross Toruń B.I. 5
           
           
7-10 lat chłopcy 1442m.
1 Michał Kowalski 2008 Toruń 00:06:47 8
2 Maciek Kowalski 2011 Przedszkole nr 17 00:09:42 7
3 Piotr Kubiak Wesołowski 2011 TG Sokół Gniewkowo 00:11:28 6
           
           
11-12 lat dziewczęta 2748m.
1 Małgosia Kowalska 2007 SP 11 00:19:50 7
2 Barbara Zabielska 2007 Toruń 00:20:02 6
           
13-16 lat dziewczęta 2748m.
1 Amelia Buchalska 2003 TG Sokół Gniewkowo 00:14:11 6


Najlepsza 10 OPEN oraz pierwsza trójka klasyfikacji kobiet po 3 Edycjach w Top Crossie Torunia
       
1 Mirosław Lewandowski 1978 3 223
2 Robert Kmieciak 1981 3 207
3 Andrzej Gaik 1970 3 201
4 Damian Kaczmarek 1975 3 185
5 Marek Murawski 1984 3 177
6 Marek Zieliński 1987 3 172
7 Andrzej Jaranowski 1993 2 162
8 Krzysztof Góralski 1964 3 157
9 Rafał Lewandowski 1981 3 154
10 Krzysztof Kałaska 1979 2 143
         
1 Elżbieta Stawarska 1977 3 113
2 Iwona Balewska 1973 3 101
3 Ola Witczak 1977 3 82
         




 

Top-Cross Torunia w Rekreacyjnych biegach przełajowych im. Mariana Piotrkowskiego  6666m 3.03.2018r. Edycja 3 (229)

msc Imię i nazwisko rocznik klub/miasto czas punkty
1 Przemek Szpeciński 1995 Dąbrowski Team 00:24:04 60+10=70
2 Mirosław Lewandowski 1978 Toruń 00:24:48 59+8=67
3 Bartek Mechliński 1979 Kalenji by Decathlon 00:25:50 58+6=64
4 Robert Kmieciak 1981 TS Opatrunki Toruń 00:26:31 57+5=62
5 Paweł Skowroński 1997 Marmel Toruń 00:26:38 56+4=60
6 Andrzej Gaik 1970 Podgórz Toruń 00:27:19 55+3=58
7 Damian Kaczmarek 1975 Toruń 00:28:04 54+2=56
8 Michał Witkowski 1974 Tornado Accedit  00:28:11 53+1=54
9 Jacek Szulc 1965 TKKF Chełmno 00:28:19 52+1=53
10 Maciej Malinowski 1976 Toruń 00:28:38 51+1=52
11 Marek Zieliński 1987 Przeczno 00:28:48 50
12 Marek Murawski 1984 KM UMK Toruń 00:28:49 49
13 Krzysztof Góralski 1964 TS Opatrunki Toruń 00:29:50 48
14 Sebastian Chojnacki 1977 Bieganie w Toruniu 00:30:10 47
15 Rafał Olszewski 1981 TG Sokół Gniewkowo 00:30:30 46
16 Rafał Lewandowski 1981 Toruń 00:30:34 45
17 Mirosław Drapiewski 1982 Toruń 00:31:47 44
18 Piotr Chyła 1961 Toruń 00:32:08 43
19 Magdalena Kowalska 1978 Toruń 00:32:20 42
20 Zbigniew Ciski 1963 SM Kopernik 00:32:27 41
21 Sławomir Pius 1975 Toruń 00:32:31 40
22 Przemysław Ciski 1984 Toruń 00:32:40 39
23 Mirosław Palma 1959 Podgórz Toruń 00:32:53 38
24 Ryszard Dembkowski 1953 Old Snake 00:33:01 37
25 Elżbieta Stawarska 1977 Toruń 00:33:11 36
26 Jerzy Łoński 1962 Toruń 00:33:13 35
27 Marek Karaś 1961 Podgórz Toruń 00:33:28 34
28 Iwona Balewska 1973 Toruń 00:34:25 33
29 Marcin Rygielski 1973 #DW 43 00:34:48 32
30 Michał Dudkowiak 1984 Rawdom Drinkers Team 00:34:49 31
31 Remigiusz Rasmus 1984 Toruń 00:34:57 30
32 Jacek Podlaszewski 1970 SPC 00:35:26 29
33 Mariusz Kosiński 1981 Toruń 00:35:57 28
34 Ola Witczak 1977 GKS Fabianki 00:36:24 27
35 Dorota Kryszak 1982 AKPB Marmel Toruń 00:36:49 26
36 Adam Milo 1972 Toruń 00:36:54 25
37 Monika Żołnowska 1984 Toruń 00:37:22 24
38 Krzysztof Konopacki 1979 W drodze do celu !! 00:37:37 23
39 Jolanta Gołaszewska 1970 Marmel Toruń 00:37:47 22
40 Marek Łasak 1953 Pędzewo 00:37:51 21
41 Piotr Gauda 1973 SPC/KM UMK Toruń 00:38:18 20
42 Daria Ciska 1987 Toruń 00:39:11 19
43 Ewa Olszewska 1979 TG Sokół Gniewkowo 00:40:15 18
44 Aleksandra Kot 1983 Toruń 00:40:47 17
45 Rajmund Czechowski 1943 Wędrówki Rodzinne z PTTK 00:41:17 16
46 Alina Podbielska 1969 KM UMK Toruń 00:41:20 15
47 Dariusz Majchrzak 1962 KM UMK Toruń 00:41:45 14
48 Artur Bednarczuk 1975 Toruń 00:42:56 13
49 Małgorzata Bednarczuk 1982 Toruń 00:42:57 12
50 Włodzimierz Wiśniewski 1961 SPC 00:43:33 11
51 Krystyna Ludwik 1966 SPC 00:43:33 10
52 Henryk Szczodruch 1952 Toruń 00:44:20 9
53 Jan Gruszecki 1939 SM Kopernik 00:49:15 8
54 Robert Piwoński 1975 Toruń 01:05:11 7
55 Tadeusz Spychalski 1960 Top-Cross Toruń 01:05:11 6
56 Katarzyna Świeczkowska 1996 Kalenji by Decathlon NUB 5
57 Krzysztof Gregrowski 1982 Podgórz Toruń NUB 5
58 Jarosław Nowak 1968 SPC B.I. 5
59 Maciej Markiewicz 1976 KM UMK Toruń B.I. 5
60 Beata Majchrzak 1975 KM UMK Toruń B.I. 5
61 Paulina Surmacewicz Toruń B.I. 5
Do lat 6 dziewczęta 170m
1 Patrycja Blachowska 2014 Top-Cross Toruń 00:02:25 7
2 Julia Olszewska TG Sokół Gniewkowo 00:02:30 6
3 Izabela Jabłońska 2013 Ciechocinek B.I. 5
Do lat 6 chłopcy 170m
1 Franciszek Lewandowski 2014 Toruń 00:01:23 6
7-10 lat dziewczęta 1415m
1 Wiktoria Blachowska 2011 Top-Cross Toruń 00:12:56 6
2 Joanna Jabłońska Ciechocinek B.I. 5
3 Julia Kmieciak 2011 Przedszkole nr 4 B.I. 5
7-10 lat chłopcy 1415m
1 Michał Kowalski 2008 SP 11 Toruń 00:07:08 8
2 Maciej Kowalski 2011 PM 17 00:10:06 7
3 Piotr Kubisiak-Wesołowski 2011 Toruń 00:10:40 6
11-12 lat dziewczęta 2700m
1 Małgosia Kowalska 2007 SP 11 Toruń 00:18:53 6
13-16 lat dziewczęta 2700m
1 Amelia Buchalska 2003 TG Sokół Gniewkowo 00:13:20 6


Najlepsza 10 Open oraz pierwsza 3 kobiet po 2 Edycjach TopCross'u Torunia

1 Andrzej Jaranowski 162
2 Mirosław Lewandowski 156
3 Robert Kmieciak 145
4 Andrzej Gaik 143
5 Krzysztof Kałaska 143
6 Damian Kaczmarek 129
7 Marek Murawski 128
8 Krzysztof Gregrowski 126
9 Marek Zieliński 122
10 Aleksander Deperas 121
     
1 Elżbieta Stawarska 77
2 Iwona Balewska 68
3 Alina Podbielska 57
   
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
   
 
   
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
   

 



Top-Cross Torunia w Rekreacyjnych Biegach Przełajowych  im.Mariana Piotrkowskiego 6666m.  10.02.2018r. Edycja 2 (227)

msc imię i nazwisko ur klub/miasto czas punkty
1 Andrzej Jaranowski 1993 Brodnica 00:24:05 70+10=80
2 Mirosław Lewandowski 1878 Precyzyjne Cięcie  00:24:29 69+8=77
3 Robert Kmieciak 1981 TS Opatrunki Toruń 00:26:21 68+6=74
4 Sławomir Foremski 1968 TKT Toruń 00:26:36 67+5=72
5 Andrzej Gaik 1970 Podgórz Toruń 00:26:41 66+4=70
6 Krzysztof Kałaska 1979 Chełmża 00:26:58 65+3=68
7 Damian Kaczmarek 1975 Toruń 00:27:37 64+2=66
8 Krzysztof Gregrowski 1982 Podgórz Toruń 00:27:42 63+1=64
9 Marek Murawski 1984 KM UMK Toruń 00:27:57 62+1=63
10 Maciej Malinowski 1976 Toruń 00:28:04 61+1=62
11 Aleksander Deperas 1984 Toruń 00:28:14 60
12 Jacek Szulc 1965 TKKF Chełmno 00:28:16 59
13 Marek Zieliński 1987 Przeczno 00:28:25 58
14 Krzysztof Gumiela 1994 Rypin 00:28:54 57
15 Piotr Rudera 1986 KM UMK Toruń 00:28:54 56
16 Tomasz Marciniak 1992 Invest-Tech 00:29:18 55
17 Jarosław Jabłoński 1975 Ciechocinek 00:29:31 54
18 Rafał Lewandowski 1981 Toruń 00:29:53 53
19 Krzysztof Góralski 1964 TS Opatrunki Toruń 00:30:13 52
20 Rafał Olszewski 1981 TG Sokół Gniewkowo 00:30:42 51
21 Mariusz Śliwiński 1978 Parkrun Toruń 00:30:55 50
22 Adam Binaszewski 1982 Toruń 00:31:05 49
23 Mirosław Drapiewski 1982 Toruń 00:31:11 48
24 Piotr Chyła 1961 Toruń 00:31:40 47
25 Zbigniew Ciski 1963 SM Kopernik 00:31:50 46
26 Sławomir Pius 1975 Toruń 00:31:52 45
27 Marek Karaś 1961 Podgórz Toruń 00:32:03 44
28 Przemysław Ciski 1984 Toruń 00:32:09 43
29 Jacek Podlaszewski 1970 SPC 00:32:13 42
30 Elżbieta Stawarska 1977 Toruń 00:32:33 41
31 Paweł Jakubowski 1984 Marmel 00:32:54 40
32 Ryszard Dembkowski 1953 OLD SNAKE 00:33:10 39
33 Mirosław Kamiński 1957 Toruń 00:33:14 38
34 Mirosław Palma 1959 Podgórz Toruń 00:33:26 37
35 Jacek Łoński 1962 Toruń 00:33:32 36
36 Iwona Balewska 1973 Toruń 00:33:35 35
37 Janusz Jakubowski 1955 Toruń 00:33:57 34
38 Jarosław Nowak 1968 SPC 00:33:58 33
39 Dorota Kryszak 1982 Marmel 00:34:09 32
40 Janusz Stolarski 1955 WKB Maratończyk Włocławek 00:34:28 31
41 Alina Podbielska 1969 Toruń 00:34:29 30
42 Remigiusz Rasmus 1984 Toruń 00:34:41 29
43 Marcin Rygielski 1973 #DW43 00:34:53 28
44 Ola Witczak 1977 GKS Fabianki 00:35:03 27
45 Adam Milo 1972 Toruń 00:35:29 26
46 Mariusz Kosiński 1981 Toruń 00:35:44 25
47 Włodzimierz Wiśniewski 1961 SPC 00:36:58 24
48 Sławomir Walterski 1983 Toruń 00:37:20 23
49 Jolanta Gołaszewska 1970 Marmel 00:37:47 22
50 Monika Żołnowska 1984 Toruń 00:37:50 21
51 Kamila Stachowiak 1994 AKBP Marmel Toruń 00:37:51 20
52 Marek Łasak 1953 Pędzewo 00:37:58 19
53 Jarosław Bochenek 1971 TKKF Toruń 00:39:02 18
54 Ewa Olszewska 1979 TG Sokół Gniewkowo 00:39:58 17
55 Małgorzata Bednarczuk 1982 Toruń 00:40:22 16
56 Artur Bednarczuk 1975 Toruń 00:40:23 15
57 Aleksandra Kot 1983 Toruń 00:40:30 14
58 Rajmund Czechowski 1943 Wędrówki Rodzinne z PTTK 00:30:36 13
59 Krystyna Ludwik 1966 SPC 00:40:41 12
60 Iwona Wienconek 1962 Toruń 00:41:19 11
61 Monika Niewiadomska 1974 Toruń 00:41:24 10
62 Danuta Stolarska 1957 WKB Maratończyk Włocławek 00:43:36 9
63 Beata Majchrzak 1975 KM UMK Toruń 00:45:25 8
64 Dariusz Majchrzak 1962 KM UMK Toruń 00:45:25 7
65 Jan Gruszecki 1939 SM Kopernik 00:49:12 6
66 Maciej Markiewicz 1976 KM UMK Toruń B.I. 5
67 Tadeusz Spychalski 1960 Top-Cross  B.I. 5
68 Robert Piwoński 1975 Toruń B.I. 5
69 Marcin Kowalski 1977 8XM B.I. 5
70 Henryk Szczodruch 1951 Toruń B.I. 5
               
               
Do lat 6 dziewczęta 300m
1 Izabela Jabłońska 2013 Ciechocinek 00:01:16 7
2 Julia Olszewska 2016 TG Sokół Gniewkowo 00:02:26 6
3 Patrycja Blachowska 2014 Toruń B.I. 5
               
Do lat 6 chłopcy 300m
1 Jerzy Foremski 2015 Brzozówka  00:01:50 6
               
7-10 lat Dziewczęta 1415m
1 Joanna Jabłońska 2010 Ciechocinek 00:09:02 6
2 Wiktoria Blachowska 2011 Toruń B.I. 5
3 Julia Kmieciak 2011 Toruń B.I. 5
               
7-10 lat chłopcy 1415m
1 Michał Kowalski 2008 SP nr 11 Toruń 00:07:06 9
2 Michał Sobociński 2008 SP nr 11 Toruń 00:08:20 8
3 Piotr Kubiak-Wesołowski 2011 TG Sokół Gniewkowo 00:10:42 7
4 Maciej Kowalski 2011 PM 17  00:16:44 6
               
13-16 lat Dziewczęta 2700m
1 Amelia Buchalska 2003 TG Sokół Gniewkowo 00:13:02 7
2 Małgorzata Kowalska 2001 SP 11 Toruń 00:18:52 6



Top Cross Torunia w Rekreacyjnych Biegach Przełajowych im. Mariana Piotrkowskiego 6666m. 27.01.2018r. Edycja 1 (226)




Msc Imię i nazwisko Rok Klub/Miasto Czas  Punkty
1 Maciej Tomaszewski 1988 KM Truchcik Łubianka 00:24:55 75+10=85
2 Andrzej Jaranowski 1993 Brodnica 00:25:09 74+8=82
3 Mirosław Lewandowski 1978 Najlepsze Cięcie w Toruniu 00:25:41 73+6=79
4 Łukasz Kalata 1986 KM Truchcik Łubianka 00:26:54 72+5=77
5 Krzysztof Kałaska 1979 Chełmża 00:27:15 71+4=75
6 Andrzej Gaik 1970 Podgórz Toruń 00:27:25 70+3=73
7 Robert Kmieciak 1981 TS Opatrunki Toruń 00:28:14 69+2=71
8 Piotr Kasprzyk 1969 Aniro-Run-Toruń 00:28:34 68+1=69
9 Michał Panek 1992 UMK  00:28:47 67+1=68
10 Paweł Skowroński 1997 Toruń 00:28:52 66+1=67
11 Marek Murawski 1984 KM UMK Toruń 00:29:15 65
12 Marek Zieliński 1987 Toruń 00:29:21 64
13 Damian Kaczmarek 1975 Toruń 00:29:23 63
14 Krzysztof Gregrowski 1982 Podgórz Toruń 00:29:31 62
15 Aleksander Deperas 1984 Toruń 00:29:49 61
16 Jerzy Nowakowski 1977 TG Sokół Gniewkowo 00:30:09 60
17 Michał Sołecki 1980 Aniro-Run-Team 00:30:15 59
18 Paweł Grefkowicz 1974 Aniro-Run-Team 00:30:36 58
19 Krzysztof Góralski 1964 TS Opatrunki Toruń 00:31:25 57
20 Rafał Lewandowski 1981 Toruń 00:31:28 56
21 Krzysztof Lipiński 1979 SPC 00:31:38 55
22 Piotr Boniecki 1971 JW. 1440 Toruń 00:32:15 54
23 Jarosław Jabłoński 1975 Ciechocinek 00:32:23 53
24 Damian Dereziński 1976 Toruń 00:32:30 52
25 Sławomir Pius 1975 Toruń 00:33:01 51
26 Magdalena Grabarska 1986 AKBP Marmel Toruń 00:33:10 50
27 Arkadiusz Dominiak 1984 Toruń 00:33:20 49
28 Jacek Podlaszewski 1970 SPC 00:33:25 48
29 Piotr Chyła  1961 Toruń 00:33:34 47
30 Paweł Jakubowski 1984